Johann Richard Program Manager, Szwajcarskie Biuro Kosmosu, Sekretariat Stanu ds. Edukacji, Badań i Innowacji

Johann Richard jako Program Manager ds. Technologii, Telekomunikacji i Nawigacji w Sekretariacie Stanu ds. Edukacji, Badań i Innowacji, bierze udział w tworzeniu i zapewnieniu zrównoważonej gospodarki w Szwajcarii.

Johann Richard wspiera organizacje szwajcarskie i firmy w osiąganiu ich celów dotyczących rozwoju technologii przyszłych misji kosmicznych i komercyjnego sektora kosmicznego. Jego praca w ramach programu Szwajcarskiego Biura Kosmosu w Sekretariacie Stanu ds. Edukacji, Badań i Innowacji oraz w Europejskiej Agencji Kosmicznej łączy podejście agencji do zamówień publicznych z potrzebami i priorytetami Szwajcarii, aby stworzyć konkurencyjny i innowacyjny krajobraz przestrzeni kosmicznej. Obecnie Johann Richard nadzoruje projekt przewodni, wprowadzony wspólnie z Europejską Agencją Kosmiczną w celu stworzenia specjalnego programu „Business Acceleration and Incubation Programme” dla przestrzeni kosmicznej i start-upów w kosmosie.

Website:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>